Pozycjonowanie Stron Internetowych

Jak to robię

Na początek czym jest pozycjonowanie ( SEO ), to szereg działań, które mają na celu:

  • Podnieść pozycję strony w wyszukiwarkach
  • Zwiększyć ruch na stronie
  • Trafić do szerszego grona użytkowników
  • Stać się widocznym w internecie

to czy nasza strona znajdzie się na pierwszych stronach uzależnione jest od wielu czynników, które ustalone są przez Google.

Jak w każdej dziedzinie i tutaj obserwujemy ciągłe zmiany w algorytmie, które z dnia na dzień wymuszają na nas stosowanie coraz to nowszych rozwiązań. Potrzeba wiele czasu, aby śledzić te zmiany i stosować je w życiu codziennym, dlatego też mogę zrobić to za Państwa. Posiadam odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę aby wykonywać to sprawnie i rzetelnie.

Audyt SEO – jednym z ważniejszych czynników wpływających na pozycjonowanie stron jest z pewnością jej optymalizacja pod kątem SEO. Musimy dokładnie i jasno zaprezentować kierunek naszej strony robotom Google, które kierują się udostępnionym dla nich kodem strony. Niewybaczalnym błędem są Duplicate content, brak ustawionych podstawowych znaczników „title”, „alt”, powielanie bądź rozbieżność w meta opisach, niestosowanie nagłówków, boldów itp. są to jedne z podstawowych skutków mizernych efektów pozycjonowania.

Według założeń Googl'a celem każdej witryny powinno być jasne przekazywanie wartościowych i przydatnych treści – dlatego pamiętajmy o tym że tworzymy stronę jak najbardziej przyjazną użytkownikom. Istotną sprawą jest również wybór słów kluczowych, które najtrafniej sprecyzują branżę, kierunek i specyfikę strony.Prócz optymalizacji strony trzeba również sprawdzić kwestię związaną z linkami przychodzącymi i wychodzącymi do naszej witryny. Należy dokładnie sprawdzić aktualny profil linków i pozostawić jedynie te, które nie pochodzą z niepożądanych serwisów. Backlinki zyskane ze spamerskich blogów lub farm , które posiadają niski Trust Flow należy niezwłocznie usunąć ponieważ mogą mocno zaszkodzić procesowi pozycjonowania.

Optymalizacja Strony – Witryna musi zostać poddana odpowiednim zabiegom, aby stała się "przyjazna" dla samego użytkownika i robotów Googl'a. Optymalizacja dotyczy elementów, które zostają zaznaczone podczas audytu strony.

Social Media – doskonale wiemy, że w dzisiejszych czasach prawie całe życie przeniesione zostało do wielkiej sieci społecznościowej. Dzięki niej dotrzemy do większej ilości użytkowników.

Budowa strategii linków – zdobywanie złych linków w dzisiejszych czasach to nic trudnego, jednak pozyskiwanie tych właściwych i pomocnych naszej stronie to już spore wyzwanie.  Dzięki swojemu doświadczeniu pomogę zdobywać linki najwyższej jakości, dzięki czemu strona nie będzie narażona na jakiekolwiek kary ze strony wyszukiwarki Google. Każdy zdobyty link z wysokim współczynnkiem TF wpłynie pozytywnie na wyniki w Serpach.

Dlaczego warto pozycjonować

Głównym powodem, jest ciągłość wyszukiwania przez użytkowników informacji przy pomocy wyszukiwarek. W związku z tym wysoka pozycja = duży zasięg firmy wśród użytkowników.

Pozycjonowanie daje nam możliwość pokazania siebie jeszcze dalej, dzięki czemu zyskujemy nowy potencjalnych klientów. Pozostaje już tylko przedstawić im ładną stronę z atrakcyjną ofertą a z pewnością się odezwom.

SEO i kampanie w Social Media to również strategiczny element w rozwijaniu silnego i pozytywnego wizerunku firmy w Internecie. Uzyskanie możliwości prezentowania się na najlepszych pozycjach w wynikach wyszukiwania na sporą liczbę słów kluczowych to idealny sposób, aby nasze usługi i nazwa firmy głęboko zapadły w pamięć. Spraw by i Twoja strona zaczęła zarabiać dla Ciebie.

Dlatego tak ważne jest żeby znaleźć się w pierwszych 10 wynikach wyszukiwania. Tylko dzięki temu zyskamy aż 90% osób, które poszukują firmy takiej jak Twoja, które szukają odpowiedzi na zapytanie. I to właśnie na pierwszej stronie zakończy swoje poszukiwania - znajdując tam Ciebie. Warto dać szanse swojej stronie na zaistnienie, aby stała się ona widoczna dla szerokiego grona Twoich potencjalnych klientów. Tak mówią badania, zaufaj im!

Czy wiesz że

Pozycja w top 10

 gwarantuje Ci większe zyski, nowych klientów, nowe perspektywy

Pozycje 1-3

przejmują aż  70% całego ruchu potencjalnych klientów

Pozycjonowanie Stron

To najskuteczniejszy sposób by zwiększyć zyski i zasięg

Internet to potęga

Ponad 80% ludzi szuka produktów i usług w internecie.